BAHM MONTAGE: Allround elektro, installatie montagebedrijf

Datacenter AMS1 Schiphol-Rijk

Met trots kijkt BAHM Montage terug naar de oplevering van het datacenter "AMS1" die plaatsvond op 20 april 2020. In opdracht van aannemerscombinatie AMS!, HOMIJ Technische Installaties BV, bouwde BAHM Montage BV mee aan dit datacenter voor e-shelter. Dit project betreft een enorm datacenter dat in recordtempo is gerealiseerd voor NTT Global Data Centers in Schiphol-Rijk.

Net naast de ‘Kaagbaan’ van Schiphol leverde Bouwcombinatie AMS in april 2020 na slechts acht maanden bouw- en testtijd een gigantisch datacenter op met een ontzagwekkende hoeveelheid installaties. Er was geen seconde te verliezen in dit grote project. In de twee datacenters beschikt NTT nu over 16.800 m2 oppervlak waarvan 7.600 m2 datazaal. De overige meters zijn gevuld met ondersteunende techniek en een klein aantal kantoorruimtes. Het totaal geïnstalleerd vermogen bedraagt 32 MW. 

Het is een cliché maar voor de installatiebranche ook een keiharde waarheid: je mensen bepalen wat je kunt waarmaken. Om die reden zette AMS een zeer ervaren team in bij de bouw van het datacenter van NTT/E-shelter in Rozenburg, bij Schiphol-Rijk. 

Op het hoogtepunt van de bouw werkten wij als BAHM-Montage BV met 35 man op locatie, om zaken als kabelgoten, railkokers, kabeltrekken en aansluiten van de voedingskabels op de gewenste planning en kwaliteit te realiseren. Dit combineerden we met just-in-time logistiek omdat we met veel mensen op een relatief beperkte oppervlakte werkten. De gezamenlijke planning was hierin cruciaal, net als de bereidheid om met elkaar en voor elkaar te werken.

Meer foto's

+12
Foto's

Gerelateerde referenties

BAHM-Montage is professioneel, duidelijke uitleg over de werkwijze en heldere communicatie van start tot eind. Aanrader!

Rowin Groot Van Haagen Techniek
Rowin Groot

Van Haagen Techniek

Wij zijn erg tevreden over de intensieve samenwerking met BAHM Montage.

C. van Wesel Installatiebedrijf Adams
C. van Wesel

Installatiebedrijf Adams

Gerelateerde projecten

Verbouwing winkelpand Eindhoven

Wat doe je als je monteurs hebt die tussen twee projecten inzitten. Dan ga je in een winkelpand te Eindhoven de bestaande elektra verwijderen, nieuwe elektra aanbrengen inclusief de (nood)verlichting, verlichte nooduitgang plus voorzieningen voor de nieuw te plaatsen personenlift aanbrengen en de groepenkast fatsoeneren.

Bekijk dit project

NAC Hekwerk

Ook voor las -en constructiewerkzaamheden kunt u bij ons terecht. Wegens veiligheidsoverwegingen bij het uitvak van NAC Breda B.V. hekken geplaatst in de trapopgang.

Bekijk dit project

BAHM Montage bouwt mee aan Landal Brabantse Wal

Eind vorig jaar zijn de grondwerkzaamheden op het gloednieuwe Landal Brabantse Wal begonnen. Na bijna een jaar vertraging is de start van een nieuw mooi project in Bergen op Zoom opgestart. Hier worden 107 Luxe Recreatiewoningen & Tiny Houses gebouwd.

Bekijk dit project

dat klinkt
best goed, toch?

Neem contact met ons op en wij komen graag bij u langs om de mogelijkheden geheel vrijblijvend te bespreken.

Ik help je graag verder!

René Poppelaars
Algemeen directeur

+31 (0) 88 003 99 01 info@bahm-montage.nl